00:32
01:08
00:00
Nimi: Arlington Road
Thriller, Müsteerium
R: Mark Pellington
Jeff Bridges, Tim Robbins, Joan Cusack, Hope Davis, Robert Gossett, Mason Gamble, Spencer Treat Clark, Stanley Anderson, Viviane Vives, Lee Stringer, Darryl Cox, Loyd Catlett, Sid Hillman, Auden Thornton, Auden Thornton.

01:40
Chuck    
02:25
Krimi    
02:50
Rooli võim    
03:15
Reporter    
04:05
04:40
Küladetektiivid     255
05:25
Doktor Oz    
01:15
Puudutus     2, 14
02:10
Moodne perekond     4, 11
02:35
03:30
Top Gear     21, 6
04:35
05:25
Selline on elu!     47
00:55
Kälimehed     1, 4
01:45
MacGyver     2
02:50
04:30
Kodu keset linna     11, 19
05:00
05:50
06:55
Terevisioon    
08:55
09:50
Minuscule    
09:55
Terevisioon    
11:55
Pealtnägija    
12:45
Nimi: Varastati Vana Toomas
Komöödia
R: Semjon Shkolnikov
Kaljo Kiisk, Rein Aedma, Ülle Koni, Endel Pärn, Hardi Tiidus,

13:55
14:15
Ametilood    
14:40
15:35
16:00
17:00
17:10
Õnne 13    
17:35
07:00
07:10
Cedric    
07:25
07:35
Oktonaudid    
07:45
08:10
Hiirelabor    
08:15
08:35
08:40
Piknikutort    
08:45
09:00
Ringvaade    
10:05
11:05
12:10
13:06
15:30
16:00
16:15
Cedric    
16:25
16:40
Okaspead    
17:05
17:20
17:30
17:40
Naabrid    
17:50
Fiksikud    
06:10
Eluteed     42
06:40
Garfield    
07:05
07:35
08:00
Reporter    
09:00
Põhi ja lõuna     25
10:00
11:00
Kodus ja võõrsil     5993
11:30
Pilvede all    
12:30
Saladused    
13:00
14:00
Süütu süüdlane     130
15:00
Mentalist    
16:00
Küladetektiivid     256
17:00
06:15
06:40
Käsnakalle Kantpüks     1, 67
07:05
Aladdin     28
07:30
Käsnakalle Kantpüks     1, 67
07:55
Südameasi     8, 13
08:55
09:55
Kirgede torm     2104
11:00
Vaprad ja ilusad     26, 6988
11:30
Top Shop    
11:45
12:15
13:15
Riskikuller     2, 12
14:15
Seitsmes taevas     8, 166
15:15
Vaprad ja ilusad     26, 6990
15:50
Kirgede torm     2105
16:55
Südameasi     8, 14
06:00
08:30
09:30
Kodu keset linna     11, 19
10:00
Kutsuge Cobra 11     6, 88
11:00
Nimi: The Philly Kid
R: Jason Connery
Wes Chatham, Devon Sawa, Sarah Butler, Neal McDonough, Lucky Johnson, Chris Browning, Adam Mervis, Bernard Hocke, Ava Bogle, Eric Scott Woods, Michael Jai White, Andrew Sensenig, Rich Clementi, Rhonda Floyd Aguillard, Richard Arwood

12:50
13:15
Top Shop    
13:30
Kodu keset linna     11, 20
14:00
Kutsuge Cobra 11     6, 88
15:00
Kälimehed     1, 5
16:00
Kutsuge Cobra 11     6, 89
17:00
MacGyver     2
18:30
19:00
Ringvaade    
20:05
Kahekõne    
20:30
Eesti lood    
18:00
18:20
Lammas Shaun    
18:30
18:45
18:55
Oktonaudid    
19:05
19:10
Jass ja Juss    
19:20
19:30
20:00
20:30
18:00
Põhi ja lõuna     26
19:00
Reporter    
20:00
18:00
19:00
20:00
20:30
18:00
South Park     8, 4
18:30
Simpsonid     11, 14
19:00
Suure paugu teooria     6, 21
19:30
Suure paugu teooria     6, 22
20:00
South Park     8, 5
20:30
Simpsonid     11, 15
21:00
21:30
Sport    
21:40
Kapital    
22:10
MI    
22:35
23:55
Ringvaade    
01:03
21:25
Üks lugu    
21:30
Nimi: Casino Jack
Komöödia, Krimi
R: George Hickenlooper
Kevin Spacey, Ruth Marshall, Graham Greene, Hannah Endicott-Douglas, Barry Pepper, John Robinson, Jason Weinberg, Spencer Garrett, Yok Come Ho, Anna Hardwick, John David Whalen, Matt Gordon, Jeffrey R. Smith, Christian Campbell, Eric Schweig

23:15
Eesti TOP 7    
00:05
00:33
21:30
22:30
Nimi: The New Guy
Komöödia
R: Ed Decter
DJ Qualls, Eliza Dushku, Zooey Deschanel, Jerod Mixon, Parry Shen, Eddie Griffin.

00:20
Nimi: Alien Hunter
Märul, Thriller, Ulme
R: Ron Krauss
James Spader, Janine Eser, Aimee Graham, John Lynch, Carl Lewis, Svetla Vasileva, Anthony Crivello, Kaloian Vodenicharov, George Stanchev, Rufus Dorsey, Roy Dotrice, Woody Schultz, Stuart Charno, Aimee Graham, Leslie Stefanson, Nikolai Binev.

02:00
02:50
Saladused    
03:15
Reporter    
04:05
Hooaeg    
04:40
Küladetektiivid     256
05:25
Doktor Oz    
21:35
23:10
Palume lavale!     1, 10
00:10
00:45
Dr. House     8, 2
01:40
Firma     1, 8
02:35
Wilfred     3, 4
03:05
Palume lavale!     1, 5
04:05
04:35
05:25
Selline on elu!     48
21:00
21:30
Nimi: Last Patrol
Thriller
R: Šeldons Letičs
Dolfs Lundgrēns, Šerija Aleksandra, Rebeka Krosa u.c.

23:25
Suure paugu teooria     6, 21
23:55
Suure paugu teooria     6, 22
00:25
Puhkus Mehhikos 4     4, 16
01:30
01:55
Kälimehed     1, 5
02:50
04:30
Kodu keset linna     11, 20
05:00
05:50
00:50
Reporter    
01:45
Piinlikud kehad     2
02:35
Everwood    
03:20
Naistekliinik     16
04:05
04:45
Reporter    
05:30
Naistekliinik     17
01:30
01:55
Night Chat    
05:00
Postimees.ee    
01:25
Grey anatoomia     5, 19
02:10
Varjatud mina     4, 3
02:55
Sõbrapaela klubi     1, 9
03:40
Jamie Oliver kodus     2, 7
04:00
04:35
05:20
Castle     5, 23
01:20
NCIS: Kriminalistid     6, 18
02:15
NCIS: Kriminalistid     3, 21
02:50
NCIS: Kriminalistid     3, 22
03:45
Elavad surnud     2, 7
04:35
Kurjuse kannul     7, 17
05:20
Kuulaja     5, 4
01:00
Minu köök on parim     5, 32
02:10
Nashville     2, 9
02:55
Kiirabihaigla     12, 8
03:40
Üle piiride     1, 2
04:40
Velvet     2, 6
06:20
08:25
Nurjatud koerad     35
08:55
09:25
09:55
11:45
Top Shop    
12:00
Kodus ja võõrsil     5993
12:30
13:00
Doktor Oz    
14:00
Nimi: Cats Dogs
Komöödia, Märul, Seiklus, Pere
R: Lawrence Guterman
Jeff Goldblum, Elizabeth Perkins, Alexander Pollock, Miriam Margolyes, Myron Natwick, Doris Chillcott, Kirsten Robek, Frank C. Turner, Mar Andersons, Gillian Barber, Carol Ann Susi, Randi Kaplan, Mary Bogue, Alvin Sanders, Mark Schooley.

15:55
Teleapsud    
16:00
Kodutunne    
17:00
17:30
06:30
Kuldvillak    
07:00
Reporter    
08:00
Knight Rider     13
08:55
Conan    
09:45
Kelgukoerad    
10:40
Krimi    
11:05
Jututuba    
13:35
Chuck     33
14:25
Crusoe     6
15:20
Komissar Rex    
16:15
Knight Rider     14
17:10
Crusoe     7
06:05
Castle     5, 24
06:50
07:15
07:35
08:00
08:25
Sõbrapaela klubi     1, 8
09:15
Jamie Oliver kodus     2, 7
09:45
10:10
11:05
Keha kui asitõend     1, 1
11:55
Keha kui asitõend     1, 2
12:40
Jamie Oliver kodus     2, 8
13:10
13:40
14:40
Grey anatoomia     5, 20
15:35
Grey anatoomia     5, 21
16:25
Varjatud mina     4, 3
17:20
Castle     3, 18
06:05
Numbr1d     2, 21
06:50
Jimi maailm     2, 12
07:15
Jimi maailm     2, 13
07:35
Kollanokad     2, 14
08:00
Jimi maailm     2, 14
08:20
Jimi maailm     2, 15
08:45
Kollanokad     2, 16
09:10
Kollanokad     2, 17
09:30
Kurjuse kannul     7, 16
10:15
Kurjuse kannul     7, 17
11:05
NCIS: Kriminalistid     3, 23
11:55
NCIS: Kriminalistid     3, 24
12:45
Kaks ja pool meest     7, 6
13:15
Kaks ja pool meest     7, 7
13:40
Kuulaja     5, 5
14:35
Kurjuse kannul     7, 18
15:20
Kurjuse kannul     7, 19
16:20
NCIS: Kriminalistid     3, 23
17:15
NCIS: Kriminalistid     3, 24
06:00
Kiirabihaigla     12, 8
06:50
Will ja Grace     6, 1
07:15
Will ja Grace     6, 2
07:40
Vampiiri päevikud     5, 5
08:30
Pead uskuma     1, 10
09:20
Algvampiirid     1, 22
10:10
Kiirabihaigla     12, 8
11:00
Minu köök on parim     5, 32
12:10
Ameerika supermodell     18, 7
13:10
Will ja Grace     6, 1
13:35
Will ja Grace     6, 2
14:00
Pead uskuma     1, 10
14:45
Algvampiirid     1, 22
15:30
Will ja Grace     6, 3
15:55
Will ja Grace     6, 4
16:20
Vampiiri päevikud     5, 6
17:10
Pead uskuma     1, 11
18:00
Doktor Oz    
19:00
Kodus ja võõrsil     5994
19:30
20:00
Pilvede all    
18:05
Chuck     34
19:00
Tuvikesed    
19:30
Tuvikesed    
20:00
20:30
Kelgukoerad    
18:15
Grey anatoomia     11, 22
19:10
Keha kui asitõend     1, 3
20:05
Keha kui asitõend     1, 4
18:10
NCIS: Kriminalistid     6, 18
19:10
NCIS: Los Angeles     3, 11
20:05
Kaks ja pool meest     7, 8
20:35
Kaks ja pool meest     7, 9
18:00
Vogue mind võtku     1, 101
18:50
Minu köök on parim     5, 33
20:00
Nashville     2, 10
21:00
22:00
22:30
23:00
Sõbrad     193
23:30
Gok Wan kokkab     2
23:55
Gok Wan kokkab     3
00:25
00:50
Reporter    
01:45
Piinlikud kehad     2
02:35
Everwood    
03:20
Naistekliinik     17
04:05
Pan Am    
04:45
Reporter    
05:30
Naistekliinik     18
21:30
Nimi: Spider-Man 3
Märul, Fantaasia
R: Sam Raimi
Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church, Topher Grace, Bryce Dallas Howard, Rosemary Harris, J.K. Simmons, James Cromwell, Theresa Russell, Dylan Baker, Bill Nunn, Bruce Campbell, Elizabeth Banks, Ted Raimi

00:05
Conan    
00:55
Tuvikesed    
01:20
Tuvikesed    
01:45
02:10
Night Chat    
05:00
Postimees.ee    
21:00
Castle     7, 20
21:55
Castle     3, 19
22:50
Varjatud mina     4, 4
23:45
Castle     7, 20
00:40
Grey anatoomia     5, 20
01:20
Grey anatoomia     5, 21
02:10
Varjatud mina     4, 4
02:55
Sõbrapaela klubi     1, 10
03:40
Jamie Oliver kodus     2, 8
04:05
04:30
05:20
Castle     5, 1
21:05
NCIS: Kriminalistid     6, 19
22:00
Wayward Pines     1, 3
22:55
Kurjuse kannul     7, 18
23:50
Elavad surnud     2, 8
00:45
Wayward Pines     1, 3
01:30
NCIS: Kriminalistid     6, 19
02:15
NCIS: Kriminalistid     3, 23
03:00
NCIS: Kriminalistid     3, 24
03:50
Elavad surnud     2, 8
04:35
Kurjuse kannul     7, 19
05:20
Kuulaja     5, 5
21:00
Kiirabihaigla     12, 9
21:55
Üle piiride     1, 3
22:55
Velvet     2, 7
00:15
Vampiiri päevikud     5, 6
01:00
Minu köök on parim     5, 33
02:10
Nashville     2, 10
02:55
Kiirabihaigla     12, 9
03:40
Üle piiride     1, 3
04:40
Velvet     2, 7
01:15
TÄNA +    
01:45
02:15
Info TV    
00:00
Erotic    
02:00
ÖÖ7    
01:35
02:25
Nimi: ТИХИЙ ДОН
Draama
R: Сергей Герасимов, Вениамин Дорман
Петр Глебов, Николай Смирнов, Людмила Хитяева, Наталья Архангельская, Даниил Ильченко, Антонина Филиппова, Александр Благовестов, Элина Быстрицкая, Александр Жуков, Александра Денисова

04:15
05:05
01:00
01:00
02:05
ДОМ 2     3143
05:55
08:00
08:30
TÄNA +    
09:00
09:50
10:20
10:30
11:15
12:00
12:30
Teatrijutud    
13:00
Info TV    
16:00
16:45
17:30
06:00
08:00
2005+    
10:00
2010+    
12:00
Head isu!    
14:00
2014+    
06:05
EURONEWS    
06:35
06:45
07:00
09:00
09:30
10:00
11:20
12:15
12:35
13:30
14:30
15:00
15:20
15:55
17:00
17:55
06:20
07:10
07:39
07:40
09:00
09:35
10:45
11:35
11:45
12:25
13:25
14:30
15:05
15:35
17:45
06:55
07:45
08:50
ДОМ 2     2784
09:50
Такси    
10:25
11:25
12:35
13:35
Я лечу    
14:40
15:40
16:45
17:50
ДОМ 2     3144
18:00
18:10
19:00
19:30
Jalad ees     11
20:00
20:30
TÄNA +    
18:00
19:00
18:55
20:00
Время    
20:40
19:50
20:50
18:50
19:55
Такси    
20:30
21:00
21:15
22:10
22:45
23:45
00:15
TÄNA +    
00:45
Info TV    
21:00
Jukebox    
00:00
Erotic    
02:00
ÖÖ7    
21:05
23:20
00:25
01:00
EURONEWS    
01:30
01:45
02:30
Nimi: ПОСЛЕДНЯЯ ЖЕРТВА
Draama
R: Фуад Шабанов
Александра Самохина, Дмитрий Исаев, Геннадий Смирнов,

04:00
Nimi: ШУМНЫЙ ДЕНЬ
Draama
R: Георгий Натансон, Анатолий Эфрос
Олег Табаков, Валентина Сперантова, Геннадий Печников

05:30
21:45
22:50
23:15
23:40
00:30
00:55
21:00
Кухня    
21:30
22:30